Wedstrijden 15 en 16 december

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 15 december 

Thor (R) 1 – Sperwers 1 

Vertrek veld 15:15 uur
Aanvang wedstrijd 16:30 uur
Coach Christian Dekkers
Scheidsrechter L. Honkoop
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Maryse Griffioen
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
Sporthal Riederpoort, Riederhagen 2, 2993 XE Barendrecht Rotterdam

(meer…)

Lees meer

Wedstrijden 8 en 9 december

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 8 december 

Sperwers 1 – Nikantes 1

Aanwezig locatie 12:30 uur
Aanvang wedstrijd 13:15 uur
Coach Christian Dekkers
Scheidsrechter J. van Haren
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
Sporthal de Wielewaal, Rotterdam

(meer…)

Lees meer

Wedstrijden 1 en 2 december

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 1 december 

Olympia 1 – Sperwers 1 

Vertrek veld 18:30 uur
Aanvang wedstrijd 19:40 uur
Coach Hans Barendregt
Scheidsrechter H.J.N. Verschoor
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
Sporthal Olympia, Atletiekpad 7, 3202 LM Spijkenisse

(meer…)

Lees meer

Wedstrijden 13 en 14 oktober

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 13 oktober

Sperwers 1 – ZKV (Zu) 1

Aanwezig locatie 14:30 uur
Aanvang wedstrijd 15:30 uur
Coach Christian Dekkers
Scheidsrechter A. Broeren
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
André Boeren
Sportcomplex Carnissedreef 8, Rotterdam

(meer…)

Lees meer

Wedstrijden 6 en 7 oktober

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 6 oktober 2018

Sperwers 1 – Eureka 1

Aanwezig locatie 14:30 uur
Aanvang wedstrijd 15:30 uur
Coach Christian Dekkers
Scheidsrechter A. Landsmeer
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
Sportcomplex Carnissedreef 8, Rotterdam

(meer…)

Lees meer

Wedstrijden 29 en 30 september

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 29 september 2018

’t Capproen 1 – Sperwers 1

Vertrek 14:00 uur
Aanvang wedstrijd 15:30 uur
Coach Christian Dekkers
Scheidsrechter P. van Woensel
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Maryse Griffioen
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
Sportterrein M.L. Kinglaan, Martin Luther Kinglaan 9, 3223 GG Hellevoetsluis

(meer…)

Lees meer

Wedstrijden 22 en 23 september

Afschrijven bij Willem, tel. 06-44262825

Zaterdag 22 september 2018

Voltreffers 1 – Sperwers 1

Vertrek vanaf veld 13:45 uur
Aanvang wedstrijd 15:30 uur
Coach Christian Dekkers
Scheidsrechter J. Barentsen
Dames Heren
Charlotte v.d. Sijde
Elianne Mastwijk
Maryse Griffioen
Robin van Zeijl
Lindy Frederiks
Cynthia Schmidt
Anne Brouwer
Mike Barendregt
Hubert Elbers
Anthony Kriek
Jordy Steehouwer
Willem Kes
Sportcomplex Paterserf, Buurstede 7, 4904 PX Oosterhout

(meer…)

Lees meer