Contact opnemen

Bestuur

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Voorzitter Elianne Mastwijk voorzitter@sperwers.nl
Secretaris Hubert Elbers secretaris@sperwers.nl
Penningmeester Mike Barendregt penningmeester@sperwers.nl
Verenigingscoordinator Lindy van den Heuvel verenigingscoordinator@sperwers.nl
Technische zaken Willem Kes 06-44262825 tz@sperwers.nl
Administratie Tini Westermeijer 06-51343921 administratie@sperwers.nl

 

Belangrijke functies

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Wedstrijdsecretariaat aspiranten Willem Kes 06-44262825 wedstrijdsecretariaat@sperwers.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Willem Kes 06-44262825 wedstrijdsecretariaat@sperwers.nl
Sportpluscommissie Michel van der Meer 06-43990709 sportplus@sperwers.nl
Sponsoring Rianne Links, Robin van Zeijl 06-83536936 sponsoring@sperwers.nl
Vrijwilligerscoördinator Nancy Kriek, Marjolijn De Vos Burchart vrijwilligers@sperwers.nl
Tenniszaken Rob Kievit 0180-316504 tennis@sperwers.nl
Vertrouwenspersoon Angelique Buik 06-25046421 angeliquebuik@live.nl
Kantine zaken Jerry Westermeijer 06-22934460 kantineadmin@sperwers.nl
Activiteiten activiteitensperwers@gmail.com
(Web)Redactie Rianne Links, Robin van Zeijl redactie@sperwers.nl