Contact opnemen

Contactformulier

Vul onderstaand formulier in om contact met ons op te nemen.

Contact formulier

Bestuur

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Voorzitter Elianne Mastwijk voorzitter@sperwers.nl
Secretaris Hubert Elbers 06-34313780 secretaris@sperwers.nl
Penningmeester penningmeester@sperwers.nl
Verenigingscoördinator Lindy van den Heuvel verenigingscoordinator@sperwers.nl
Technische zaken Willem Kes 06-44262825 tz@sperwers.nl

 

Belangrijke functies

Functie Naam Telefoonnummer E-mailadres
Administratie Tini Westermeijer 06-51343921 administratie@sperwers.nl
Wedstrijdsecretariaat aspiranten Willem Kes 06-44262825 wedstrijdsecretariaat@sperwers.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Willem Kes 06-44262825 wedstrijdsecretariaat@sperwers.nl
Sportpluscommissie sportplus@sperwers.nl
Sponsoring Rianne Links, Robin van Zeijl 06-83536936 sponsoring@sperwers.nl
Vrijwilligerscoördinator vrijwilligers@sperwers.nl
Tenniszaken tennis@sperwers.nl
Vertrouwenspersoon Pnina Schupper Levy peninas@gmail.com
Kantine zaken Jerry Westermeijer 06-22934460 kantineadmin@sperwers.nl
(Web)Redactie Rianne Links, Robin van Zeijl, Charlotte van der Sijde redactie@sperwers.nl