Start jeugdtrainingen!

Goed nieuws!
Het mooie weer komt eraan en jullie kunnen vast op zaterdag niet meer stilzitten op de bank. Daarom gaan we vanaf aanstaande zaterdag (6 maart) weer elke week van 11:00 tot 12:00 een uurtje korfballen voor jongeren onder 18 jaar.
Deze trainingen zijn niet alleen bedoeld voor de kinderen die lid zijn van onze vereniging maar ook voor jullie vriendjes, vriendinnetje, neefjes, nichtjes etc..
Je hoeft niet per se te kunnen korfballen als je maar goed je best doet, netjes naar de juf en meester luistert en plezier maakt met elkaar!
De trainingen zullen worden verzorgd door Amanda waarbij zij elke week assistentie zal krijgen van een ander lid van onze club. Er is een gevarieerd programma gemaakt met leuke spellen en sporten.
Tijdens deze trainingen zullen de kantine en de kleedkamers niet open zijn. De ouders worden ook verzocht de kinderen bij het hek af te zetten en niet meer dan 10 minuten van tevoren aanwezig te zijn. Meer informatie over het huidige coronaprotocol vinden jullie hieronder.
Veel plezier toegewenst!
Sportieve groet van de TC.